Football

Sunday 17 February 2019 1 X 2 
06:00
Dorados-Atlante Mexico - Ascenso MX Clausura
06:00
CD Guadalajara-Atlas Mexico - Liga MX Clausura
07:00
Gold Coast Knights U20-SWQ Thunder U20 Australia - NPL Youth Queensland
08:30
Rangers-South China Hong Kong - First Division
08:30
Citizen-HONGDA Hong Kong - First Division
08:30
Wing Yee-Wong Tai Sin Hong Kong - First Division
08:30
Eastern District-Resources Capital FC Hong Kong - First Division
09:00
Sydney FC-Central Coast Mariners Australia - A-League
09:00
Sunshine Coast-Brisbane Strikers Australia - Queensland
09:30
Dreams FC-Yuen Long Hong Kong - Premier League
11:00
Olympic FC-Western Pride Australia - Queensland
11:30
Gold Coast Knights-SWQ Thunder Australia - Queensland
12:30
Eastern Sports Club-Southern District RSA Hong Kong - Premier League
13:30
Etar-Dunav Ruse Bulgaria - First Professional League
13:30
Erzurum BB-Sivasspor Turkey - Super Lig
13:30
Sevilla Atletico-Linense Spain - Segunda B Grp. IV
13:30
Almeria B-Cartagena Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
AC Horsens-Vendsyssel FF Denmark - Superligaen
14:00
Real Madrid-Girona Spain - Primera Division
14:00
Recreativo Huelva-Ibiza-Eivissa Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
CD Badajoz-San Fernando CD Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
Futbol Club Jumilla-UCAM Murcia Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
Melilla-Granada B Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
Atletico Malagueno-Don Benito Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
AD Union Adarve-Guijuelo Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Internacional de Madrid CF-Las Palmas B Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Celta Vigo B-Pontevedra Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Fuenlabrada-Rapido de Bouzas Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Burgos CF-San Sebastian de los Reyes Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Sporting Gijon B-Mirandes Spain - Segunda B Grp. II
14:00
Ejea-Espanyol B Spain - Segunda B Grp. III
14:00
CF Peralada-Ontinyent Spain - Segunda B Grp. III
14:00
Mallorca-Lugo Spain - Segunda Division
14:00
KCB-SoNy Sugar Kenya - Premier League
14:00
Casa Pia-Praiense Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
14:15
Ajax-NAC Breda Netherlands - Eredivisie
14:15
Sporting Covilha-Pacos de Ferreira Portugal - Segunda Liga
14:30
14:30
SPAL 2013-Fiorentina Italy - Serie A
15:00
Sochaux-Lens France - Ligue 2
15:00
15:00
Frankfurt-Turbine Potsdam Germany - Bundesliga
15:00
Western Stima-MT Kenya United Kenya - Premier League
15:00
Sofapaka-Gor Mahia Kenya - Premier League
15:00
Zoo FC-Mathare United Kenya - Premier League
15:00
Vihiga United-Posta Rangers Kenya - Premier League
15:15
Motherwell-Hearts Scotland - Premiership
15:30
Dynamo Dresden-Jahn Regensburg Germany - 2. Bundesliga
15:30
Arminia Bielefeld-Magdeburg Germany - 2. Bundesliga
15:30
Holstein Kiel-Greuther Fuerth Germany - 2. Bundesliga
16:00
OB-Vejle Boldklub Denmark - Superligaen
16:00
Septemvri Sofia-Beroe Bulgaria - First Professional League
16:00
Rad Beograd-FK Zemun Serbia - Super Liga
16:00
Dinamo Vranje-FK Spartak Subotica Serbia - Super Liga
16:00
Blackburn Rovers-Middlesbrough England - Championship
16:00
FSV Zwickau-Carl Zeiss Jena Germany - 3. Liga
16:00
16:00
Kazincbarcikai BSC-Vac FC Hungary - NB II
16:00
Budaors-Duna Aszfalt TVSE Hungary - NB II
16:00
Cegledi-Kaposvari Hungary - NB II
16:00
Monori SE-Bekescsaba Hungary - NB II
16:00
Vasas Budapest-Gyori ETO Hungary - NB II
16:00
16:00
Soroksar SC-Budafok Hungary - NB II
16:00
Kayserispor-Goztepe Turkey - Super Lig
16:00
Trabzonspor-Alanyaspor Turkey - Super Lig
16:00
Werder Bremen-MSV Duisburg Germany - Bundesliga
16:00
SGS Essen-TSG 1899 Hoffenheim Germany - Bundesliga
16:00
16:00
Pieta-Balzan FC Malta - Premier League
16:00
16:00
AE Larissa-Xanthi Greece - Super League
16:00
Iraklis-AOK Kerkyra Greece - Football League
16:00
Trikala-Apollon Pontou Greece - Football League
16:00
Juventus SP-Taubate Brazil - Paulista A2
16:00
16:00
Jomo Cosmos-TS Galaxy South Africa - Cup
16:00
The Magic FC-Kaizer Chiefs South Africa - Cup
16:15
AFC Leopards-Ulinzi Stars Kenya - Premier League
16:30
Excelsior-FC Emmen Netherlands - Eredivisie
16:30
FC Groningen-Feyenoord Netherlands - Eredivisie
16:30
Club Brugge-Genk Belgium - First Division A
16:30
De Treffers-AFC Netherlands - Tweede Divisie
16:30
Albissola-S.S. Arezzo Italy - Serie C Grp. A
16:30
Alessandria-Arzachena Italy - Serie C Grp. A
16:30
Olbia-Carrarese Italy - Serie C Grp. A
16:30
Pisa-ASDC Gozzano Italy - Serie C Grp. A
16:30
Robur Siena-Juventus U23 Italy - Serie C Grp. A
16:30
Novara-Pistoiese Italy - Serie C Grp. A
16:30
Pontedera-Pro Vercelli Italy - Serie C Grp. A
16:30
Catania-Paganese Italy - Serie C Grp. C
16:30
Sicula Leonzio-Vibonese Italy - Serie C Grp. C
16:30
Cavese-Viterbese Italy - Serie C Grp. C
16:30
Arconatese-ASD Calcio Chieri 1955 Italy - Serie D Grp. A
16:30
Bra-US Fezzanese Italy - Serie D Grp. A
16:30
Borgosesia-Folgore Caratese Italy - Serie D Grp. A
16:30
Bustese Milano City-Borgaro Torinese Italy - Serie D Grp. A
16:30
SCD Ligorna-AS Casale Italy - Serie D Grp. A
16:30
Seregno-Virtus Bergamo Alzanoseriate Italy - Serie D Grp. B
16:30
Mantova-Villa D'Alme Italy - Serie D Grp. B
16:30
Pontisola-Olginatese Italy - Serie D Grp. B
16:30
Pro Sesto-Ambrosiana Italy - Serie D Grp. B
16:30
Montebelluna-ArzignanoChiampo Italy - Serie D Grp. C
16:30
Cartigliano-Union Feltre Italy - Serie D Grp. C
16:30
Cavenago Fanfulla-Adrense Italy - Serie D Grp. D
16:30
OltrepoVoghera-Lentigione Italy - Serie D Grp. D
16:30
Crema-Modena Italy - Serie D Grp. D
16:30
Classe-Sasso Marconi Italy - Serie D Grp. D
16:30
Ciliverghe Mazzano-San Marino Italy - Serie D Grp. D
16:30
Aquila Montevarchi-Cannara Italy - Serie D Grp. E
16:30
Bastia Calcio-Aglianese Italy - Serie D Grp. E
16:30
Scandicci-Prato Italy - Serie D Grp. E
16:30
US Gavorrano-Trestina Italy - Serie D Grp. E
16:30
Seravezza-Tuttocuoio Italy - Serie D Grp. E
16:30
ASD Pineto-Campobasso Italy - Serie D Grp. F
16:30
San Nicolo-Matelica Italy - Serie D Grp. F
16:30
Vastese-Isernia Italy - Serie D Grp. F
16:30
Aprilia-SSD Albalonga Italy - Serie D Grp. G
16:30
Flaminia-Atletico SFF Italy - Serie D Grp. G
16:30
Cassino-ASD Lanusei Italy - Serie D Grp. G
16:30
Vis Artena-Ladispoli Italy - Serie D Grp. G
16:30
Ostia Mare-Latina Italy - Serie D Grp. G
16:30
Monterosi-Citta di Anagni Italy - Serie D Grp. G
16:30
Fidelis Andria-Taranto Italy - Serie D Grp. H
16:30
Gelbison Cilento-Francavilla Italy - Serie D Grp. H
16:30
Castrovillari-Messina Italy - Serie D Grp. I
16:30
Citta di Messina-Sancataldese Italy - Serie D Grp. I
16:30
US Palmese-Roccella Italy - Serie D Grp. I
16:30
Portici-Troina Italy - Serie D Grp. I
16:45
Security Systems-BR Highlanders Botswana - Premier League
17:00
Lille-Montpellier France - Ligue 1
17:00
Caen-Strasbourg France - Ligue 1
17:00
Bordeaux-Toulouse France - Ligue 1
17:00
Aarau-Chiasso Switzerland - Challenge League
17:00
Osijek-NK Istra 1961 Croatia - 1. Division
17:00
Jablonec-Opava Czech Republic - 1. Liga
17:00
Anorthosis-Omonia Nicosia Cyprus - 1. Division
17:00
Bayern Munich-VfL Wolfsburg Germany - Bundesliga
17:00
Rupel Boom-Virton Belgium - First Amateur Division
17:00
Lecce-Livorno Italy - Serie B
17:00
Cosenza-Cremonese Italy - Serie B
17:00
Wiener Neustadt-Salzburg Austria - Cup
17:00
Assyriska IK-AFC Eskilstuna Sweden - Cup Grp. 2
17:00
Malmoe FF-Degerfors Sweden - Cup Grp. 3
17:00
Falkenbergs FF-Oesters IF Sweden - Cup Grp. 3
17:00
Djurgaarden-IK Frej Taeby Sweden - Cup Grp. 7
17:00
Haessleholms IF-Elfsborg Sweden - Cup Grp. 7
17:00
Nykoepings BIS-IFK Gothenburg Sweden - Cup Grp. 8
17:00
Udinese-Chievo Verona Italy - Serie A
17:00
Empoli-Sassuolo Italy - Serie A
17:00
Genoa-Lazio Italy - Serie A
17:00
Delhi Dynamos FC-Bengaluru FC India - Indian Super League
17:00
Lecco-Savona Italy - Serie D Grp. A
17:00
Olympia Agnonese-Forli Italy - Serie D Grp. F
17:00
Latte Dolce-Avellino Italy - Serie D Grp. G
17:00
Gravina-Sorrento Italy - Serie D Grp. H
17:00
ACD Nardo-AZ Picerno ASD Italy - Serie D Grp. H
17:00
Savoia-Gragnano Italy - Serie D Grp. H
17:00
Citta di Fasano-Bitonto Italy - Serie D Grp. H
17:00
Locri-Bari Italy - Serie D Grp. I
17:00
AP Turris-Marsala Italy - Serie D Grp. I
17:30
Zaglebie Lubin-Miedz Legnica Poland - Ekstraklasa
17:30
18:00
Randers FC-FC Koebenhavn Denmark - Superligaen
18:00
Lommel-KFCO Beerschot-Wilrijk Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00
Young Boys-FC Zuerich Switzerland - Super League
18:00
Grasshopper-Xamax Switzerland - Super League
18:00
Basel-Sion Switzerland - Super League
18:00
Belenenses SAD-Maritimo Portugal - Primeira Liga
18:00
Moreirense-Tondela Portugal - Primeira Liga
18:00
AEL Limassol-Nea Salamis Cyprus - 1. Division
18:00
Academica-Farense Portugal - Segunda Liga
18:00
FC Porto B-Oliveirense Portugal - Segunda Liga
18:00
Mafra-Estoril Portugal - Segunda Liga
18:00
Braga B-Arouca Portugal - Segunda Liga
18:00
Gzira United-Birkirkara Malta - Premier League
18:00
Huachipato-O'Higgins Chile - Primera Division
18:00
Numancia-Osasuna Spain - Segunda Division
18:00
Felgueiras 1932-Vilaverdense FC Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
18:00
AD Fafe-ARS Martinho Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
18:00
SC Mirandela-Chaves B Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
18:00
Pedras Salgadas-Cacadores das Taipas Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
18:00
Leca-RD Agueda Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
18:00
Penalva do Castelo-Gondomar Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
18:00
Paredes-Uniao da Madeira Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
18:00
Espinho-FC Pedras Rubras Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
18:00
FC Cesarense-Gafanha Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
18:00
Fatima-Torreense Portugal - Campeonato de Portugal Grp. C
18:00
CD Alcains-Caldas Portugal - Campeonato de Portugal Grp. C
18:00
Armacenenses-Vasco Da Gama Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
18:00
Amora FC-Pinhalnovense Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
18:00
S.U. 1 de Dezembro-Oriental Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
18:15
Valencia-Espanyol Spain - Primera Division
18:15
Tudelano-SD Gernika Spain - Segunda B Grp. II
18:15
Levadiakos-Panetolikos Greece - Super League
18:30
Levski Sofia-Lokomotiv Plovdiv Bulgaria - First Professional League
18:30
Gaz Metan Medias-Sepsi OSK Romania - Liga I
18:30
Navalcarnero-Real Madrid Castilla Spain - Segunda B Grp. I
18:30
Monopoli-Juve Stabia Italy - Serie C Grp. C
18:30
Virtus Francavilla-Reggina Italy - Serie C Grp. C
18:30
Bisceglie-Rende Italy - Serie C Grp. C
18:30
Potenza-Siracusa Calcio Italy - Serie C Grp. C
18:30
Mali U20-Senegal U20 International - Africa Cup of Nations U20 Final Stage
18:45
De Graafschap-FC Utrecht Netherlands - Eredivisie
19:00
Reims-Rennes France - Ligue 1
19:00
Kilmarnock-Celtic Scotland - Premiership
19:00
Viktoria Plzen-Slavia Prague Czech Republic - 1. Liga
19:00
Doxa Katokopia-Ermis Aradippou Cyprus - 1. Division
19:00
Kasimpasa-Galatasaray Turkey - Super Lig
19:00
Adanaspor-Istanbulspor Turkey - 1. Lig
19:00
Afjet Afyonspor-Giresunspor Turkey - 1. Lig
19:00
Villanovense-Marbella FC Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
Real Murcia-CD El Ejido 2012 Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
Leonesa-Unionistas de Salamanca Spain - Segunda B Grp. I
19:00
Ponferradina-Coruxo F.C. Spain - Segunda B Grp. I
19:00
Salamanca CF UDS-RC Deportivo Fabril Spain - Segunda B Grp. I
19:00
RS Gimnastica-SD Leioa Spain - Segunda B Grp. II
19:00
Real Union-Logrones Spain - Segunda B Grp. II
19:00
CD Calahorra-Real Sociedad B Spain - Segunda B Grp. II
19:00
UP Langreo-Arenas Getxo Spain - Segunda B Grp. II
19:00
Barakaldo-Izarra Spain - Segunda B Grp. II
19:00
Badalona-Valencia B Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Lleida Esportiu-Atletico Levante UD Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Alcoyano-Ebro Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Sabadell-Villarreal B Spain - Segunda B Grp. III
19:00
UE Olot-Barcelona B Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Aris Thessaloniki FC-Panionios Greece - Super League
19:00
Maritimo B-Lusitano FCV Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
19:00
IFK Norrkoeping-IFK Vaernamo Sweden - Cup Grp. 2
19:00
19:00
Swansea City-Brentford England - FA Cup
19:00
Sporting Ideal-Real SC Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
19:15
Castellon-CD Teruel Spain - Segunda B Grp. III
19:15
Rapid Wien-Hartberg Austria - Cup
19:30
Dinamo Zagreb-Slaven Croatia - 1. Division
19:30
20:00
Esbjerg fB-Broendby IF Denmark - Superligaen
20:00
Legia Warszawa-Cracovia Poland - Ekstraklasa
20:00
Royal Antwerp-Anderlecht Belgium - First Division A
20:00
Bayer Leverkusen-Fortuna Duesseldorf Germany - 1. Bundesliga
20:00
Leixoes-Vitoria de Guimaraes B Portugal - Segunda Liga
20:00
Gyirmot-Dorogi FC Hungary - NB II
20:00
Rayo Majadahonda-Malaga Spain - Segunda Division
20:00
Inter-Sampdoria Italy - Serie A
20:30
Chaves-Boavista Portugal - Primeira Liga
20:30
Villarreal-Sevilla Spain - Primera Division
20:30
Olympiacos-AEK Athens Greece - Super League
20:30
Piacenza-Pro Patria Italy - Serie C Grp. A
20:30
Lucchese-Virtus Entella Italy - Serie C Grp. A
21:00
Dinamo Bucuresti-Botosani Romania - Liga I
21:00
Leones Negros-Cafetaleros de Tapachula Mexico - Ascenso MX Clausura
21:00
Pumas-CF America Mexico - Liga MX Clausura
21:00
Santo Andre-Portuguesa Santista Brazil - Paulista A2
21:30
Union Comercio-Universitario de Deportes Peru - Primera Division - Apertura
22:00
Royal Excel Mouscron-Cercle Brugge Belgium - First Division A
22:00
Anapolina-Gremio Anapolis Brazil - Goiano
22:00
Itumbiara-Ipora Brazil - Goiano
22:00
Goianesia-Atletico GO Brazil - Goiano
22:00
CRAC-Novo Horizonte GO Brazil - Goiano
22:00
Campinense-Sousa Brazil - Paraibano
22:00
Deportivo Pasto-CD Jaguares Colombia - Primera A Apertura
22:00
Portuguesa-Inter de Limeira Brazil - Paulista A2
22:30
SSC Napoli-Torino Italy - Serie A
22:30
Araguaia-Cuiaba Brazil - Matogrossense
22:30
Las Palmas-Sporting Gijon Spain - Segunda Division
22:45
Real Betis-Deportivo Alaves Spain - Primera Division
23:00
23:00
Sporting CP-Braga Portugal - Primeira Liga
23:00
Spezia-Hellas Verona Italy - Serie B
23:00
Almagro-Gimnasia Mendoza Argentina - Primera B Nacional
23:00
Guillermo Brown-Gimnasia Jujuy Argentina - Primera B Nacional
23:00
Comunicaciones-Club Atletico Estudiantes Argentina - Primera B Metropolitana
23:00
Tristan Suarez-Flandria Argentina - Primera B Metropolitana
23:00
Atlanta-Acassuso Argentina - Primera B Metropolitana
23:00
Sportivo Barracas-Dock Sud Argentina - Primera C
23:00
Hercilio Luz-Marcilio Dias Brazil - Catarinense
23:00
Joinville-Criciuma Brazil - Catarinense
23:00
Metropolitano-Atletico Tubarao Brazil - Catarinense
23:00
Avai FC-Brusque Brazil - Catarinense
23:00
Ferroviaria-Palmeiras Brazil - Paulista A1
23:00
Goias-Goiania Brazil - Goiano
23:00
Atletico Parana-Defensores de Pronunciamiento Argentina - Federal A - Relegation - Zona B
23:00
Dom Bosco-Luverdense Brazil - Matogrossense
23:05
Colegiales-Barracas Central Argentina - Primera B Metropolitana
23:10
Talleres-Huracan Argentina - Superliga
23:10
Rosario Central-Tigre Argentina - Superliga
Monday 18 February 2019 1 X 2 
00:00
Veranopolis-Juventude Brazil - Gaucho
00:00
Huracan Las Heras-Deportivo Maipu Argentina - Federal A - Promotion - Zona B
00:00
Racing de Cordoba-San Lorenzo de Alem Argentina - Federal A - Relegation - Zona C
00:00
Deportivo Madryn-Club Cipolletti Argentina - Federal A - Relegation - Zona A
00:00
Tolima-Envigado Colombia - Primera A Apertura
00:00
FBC Melgar-Deportivo Municipal Peru - Primera Division - Apertura
00:30
Independiente Rivadavia-Deportivo Moron Argentina - Primera B Nacional
01:00
Moto Club MA-Sampaio Correa Brazil - Copa do Nordeste Group Stage
01:00
Internacional-Caxias Brazil - Gaucho
01:00
Corinthians-Sao Paulo Brazil - Paulista A1
01:00
Union de Sunchales-CASD Camioneros Argentina - Federal A - Promotion - Zona A
01:00
Gimnasia y Tiro-Crucero del Norte Argentina - Federal A - Relegation - Zona D
01:00
Lobos de la BUAP-Queretaro FC Mexico - Liga MX Clausura
01:00
Olimpia-Cerro Porteno Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:00
Cucuta-Bucaramanga Colombia - Primera A Apertura
01:00
Sertaozinho-CA Penapolense Brazil - Paulista A2
01:00
Union Espanola-Colo Colo Chile - Primera Division
01:20
Boca Juniors-Lanus Argentina - Superliga
01:30
CS Alagoano-Salgueiro Brazil - Copa do Nordeste Group Stage
02:00
Patriotas-Santa Fe Colombia - Primera A Apertura
02:30
Desamparados-CA Chaco For Ever Argentina - Federal A - Promotion - Zona B
03:00
Olimpo-CA Defensores de Belgrano Argentina - Primera B Nacional
03:00
Estudiantes de Rio Cuarto-Deportivo San Jorge Tucuman Argentina - Federal A - Promotion - Zona B
03:00
CA Alvarado-Defensores de Belgrano de Villa Ramallo Argentina - Federal A - Promotion - Zona A
03:00
Sportivo Estudiantes-Juventud Unida Universitario Argentina - Federal A - Relegation - Zona C
03:00
Jaibos Tampico Madero-Cimarrones de Sonora Mexico - Ascenso MX Clausura
03:30
Banfield-River Plate Argentina - Superliga
03:30
Audax Italiano-Antofagasta Chile - Primera Division
04:00
Atletico Nacional-La Equidad Colombia - Primera A Apertura

Bet Slip Status

Your Bet Slip is currently empty