Football

Saturday 25 May 2019 1 X 2 
05:30
Avondale FC U20-Dandenong City U20 Australia - NPL Youth Victoria
05:30
Los Angeles FC-Montreal Impact USA - Major League Soccer
06:00
Green Gully SC U20-Altona Magic U20 Australia - NPL Youth Victoria
07:00
Melbourne Victory Youth-Box Hill United Australia - Victorian Premier League One
07:00
07:00
08:00
Green Gully Cavaliers-Altona Magic Australia - Victorian
08:00
Moreland Zebras-Goulburn Valley Suns Australia - Victorian Premier League One
08:00
Brunswick City-Bulleen Lions Australia - Victorian Premier League One
08:00
North Geelong Warriors-Eastern Lions SC Australia - Victorian Premier League One
08:00
St Albans Saints-Melbourne City FC Youth Australia - Victorian Premier League One
08:00
Springvale White Eagles-Moreland City FC Australia - Victorian Premier League One
08:00
Murray United FC-Whittlesea Ranges Australia - Victorian Premier League One
08:00
Gungahlin United-Riverina Rhinos Australia - Capital
08:00
08:00
Consadole Sapporo-Gamba Osaka Japan - J. League
08:00
Shimizu S-Pulse-Vegalta Sendai Japan - J. League
08:00
V-Varen Nagasaki-Tokushima Vortis Japan - J. League 2
08:00
Kyoto Sanga FC-Renofa Yamaguchi Japan - J. League 2
08:00
Inglewood United U20-Rockingham City FC U20 Australia - NPL Youth Western
08:00
Armadale U20-Sorrento U20 Australia - NPL Youth Western
08:00
Perth U20-Cockburn City U20 Australia - NPL Youth Western
08:00
Floreat Athena U20-Stirling Lions U20 Australia - NPL Youth Western
08:00
Balcatta U20-ECU Joondalup U20 Australia - NPL Youth Western
08:15
Avondale FC-Dandenong City Australia - Victorian
08:15
Northcote City-Werribee City Australia - Victorian Premier League One
08:30
Noarlunga United-Cumberland United Australia - Southern State League
08:30
Fulham United FC-Salisbury United Australia - Southern State League
08:30
Modbury Jets-Sturt Lions Australia - Southern State League
08:30
Western Strikers-Adelaide Victory Australia - Southern State League
08:30
West Adelaide-Adelaide Comets Australia - Southern
08:30
08:30
Croydon Kings-Adelaide City Australia - Southern
08:30
09:00
Manningham United Blues-Ballarat City FC Australia - Victorian Premier League One
09:00
Cerezo Osaka-FC Tokyo Japan - J. League
09:00
Tokyo Verdy-JEF United Chiba Japan - J. League 2
10:00
Ventforet Kofu-Yokohama FC Japan - J. League 2
10:00
Balcatta-ECU Joondalup Australia - Western
10:00
10:00
Bayswater City-Perth Glory Youth Australia - Western
10:00
Floreat Athena-Stirling Lions Australia - Western
10:00
Perth-Cockburn City Australia - Western
10:00
Armadale-Sorrento Australia - Western
10:30
Hume City FC-Dandenong Thunder SC Australia - Victorian
10:30
Geelong SC-Langwarrin SC Australia - Victorian Premier League One
10:30
Beijing Renhe-Tianjin Teda China - Super League
11:00
11:00
11:00
ACS Poli Timisoara-CS Mioveni Romania - Liga II
11:00
Pohang Steelers-FC Seoul South Korea - K-League 1
11:00
Ehime FC-Mito Hollyhock Japan - J. League 2
11:30
Sutherland Sharks-Sydney Olympic Australia - New South Wales
11:30
Seaford Rangers-West Torrens Birkalla Australia - Southern State League
12:00
Sydney FC Youth-Hakoah Sydney City East Australia - New South Wales
12:00
Marconi Stallions-APIA Leichhardt Tigers Australia - New South Wales
12:00
Mt Druitt Town Rangers-Blacktown City FC Australia - New South Wales
12:00
Canterbury Bankstown FC-Rydalmere Australia - New South Wales Premier League 2
12:00
Western Sydney Wanderers FC Youth-Mounties Wanderers Australia - New South Wales Premier League 2
12:00
Macarthur Rams-Hills United FC Australia - New South Wales Premier League 2
12:00
Spirit FC-North Shore Mariners Australia - New South Wales Premier League 2
12:00
Blacktown Spartans-St George FC Australia - New South Wales Premier League 2
12:45
Hume City FC U20-Dandenong Thunder SC U20 Australia - NPL Youth Victoria
13:00
Sibir Novosibirsk-FC Krasnodar II Russia - National Football League
13:00
Ballerup-Skovlunde-Holbaek Denmark - Danmarksserien Grp. 1
13:00
Lystrup IF-VSK Aarhus Denmark - Danmarksserien Grp. 4
13:00
Gangwon FC-Jeju United South Korea - K-League 1
13:00
Seongnam FC-Ulsan Hyundai South Korea - K-League 1
13:00
TJK Legion-Tartu JK Welco Estonia - Esiliiga
13:00
13:00
Da Nang-Hoang Anh Gia Lai Vietnam - V-League
13:00
13:30
FC Ryukyu-Albirex Niigata Japan - J. League 2
13:45
Nakhon Ratchasima FC-Port FC Thailand - Thai League
14:00
Avedoere-Karlslunde IF Denmark - Danmarksserien Grp. 1
14:00
Skjold Birkeroed-GVI Denmark - Danmarksserien Grp. 1
14:00
BK Union-Fremad Valby Denmark - Danmarksserien Grp. 2
14:00
Alleroed FK-FC Odsherred Denmark - Danmarksserien Grp. 2
14:00
Ledoeje-Smoerum Fodbold-B 1908 Denmark - Danmarksserien Grp. 2
14:00
Otterup-Oure FA Denmark - Danmarksserien Grp. 3
14:00
Viby IF-IF Lyseng Denmark - Danmarksserien Grp. 4
14:00
AaB U19-FC Nordsjaelland U19 Denmark - Ligaen U19
14:00
14:00
Lindome GIF-Eskilsminne IF Sweden - 1. Division South
14:00
Djerv 1919-Vestfossen Norway - 3. Divisjon Avd. 4
14:00
Melbo-Floeya Norway - 3. Divisjon Avd. 6
14:00
Trat FC-Chiangrai United Thailand - Thai League
14:00
Aarhus Fremad-Ringkoebing Denmark - 2. Division Promotion Group
14:00
Vanloese-Middelfart Denmark - 2. Division Promotion Group
14:00
Vejgaard-Slagelse Denmark - 2. Division Relegation Group
14:00
Tarup-Paarup-Odder IGF Denmark - 2. Division Relegation Group
14:00
Hilleroed-Dalum Denmark - 2. Division Relegation Group
14:30
KFUM Roskilde-Kastrup B. Denmark - Danmarksserien Grp. 2
14:30
Hedensted-Varde Denmark - Danmarksserien Grp. 3
14:30
Floeya-Aasane Norway - 1. Division
14:30
Junkeren-Leknes Norway - 3. Divisjon Avd. 6
14:30
Saevedalens IF-IFK Tidaholm Sweden - 2. Division Norra Goetaland
14:30
14:30
Guizhou Hengfeng-Shaanxi Changan China - China League
14:30
Shanghai Shenxin-Xinjiang Tianshan China - China League
14:30
Beijing BG-Zhejiang Greentown China - China League
14:35
Hebei CFFC-Jiangsu Suning FC China - Super League
14:35
Wuhan Zall-Tianjin Tianhai China - Super League
14:35
Nantong Zhiyun FC-Sichuan Longfa China - China League
14:45
Fredericia-Hvidovre Denmark - 1. Division
14:45
FC Helsingoer-Lyngby Denmark - 1. Division
14:45
HB Koege-FC Roskilde Denmark - 1. Division
14:45
Naestved-Thisted Denmark - 1. Division
14:45
Viborg-Fremad Amager Denmark - 1. Division
14:45
Silkeborg-Nykoebing FC Denmark - 1. Division
15:00
FC Tambov-Zenit St. Petersburg II Russia - National Football League
15:00
Khimki-Luch Energiya Vladivostok Russia - National Football League
15:00
Fakel-Tom Tomsk Russia - National Football League
15:00
Spartak Moscow II-PFC Sochi Russia - National Football League
15:00
Shinnik Yaroslavl-Avangard Kursk Russia - National Football League
15:00
FC Rotor Volgograd-Chertanovo Moscow Russia - National Football League
15:00
Baltika-Tyumen Russia - National Football League
15:00
Nizhny Novgorod-Mordovya Russia - National Football League
15:00
Armavir FC-SKA-Khabarovsk Russia - National Football League
15:00
Taastrup FC-Herlev Denmark - Danmarksserien Grp. 1
15:00
Ishoej IF-FA 2000 Denmark - Danmarksserien Grp. 2
15:00
Reichenau-USK Anif Austria - Regionalliga West
15:00
FSC Lohfelden-VFB Ginsheim Germany - Oberliga Hessen
15:00
1. CfR Pforzheim-Reutlingen Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
15:00
Team TG FF-Karlslunds IF HFK Sweden - 1. Division North
15:00
Brodd-Viking 2 Norway - 3. Divisjon Avd. 3
15:00
Ranheim 2-Gjoevik-Lyn Norway - 3. Divisjon Avd. 5
15:00
Tillerbyen-Verdal Norway - 3. Divisjon Avd. 5
15:00
Ytterhogdals IK-IFK Timraa Sweden - 2. Division Norrland
15:00
Anundsjoe IF-Skellefteaa Sweden - 2. Division Norrland
15:00
Gottne IF-Friska Viljor Sweden - 2. Division Norrland
15:00
IFK Umeaa-Piteaa Sweden - 2. Division Norrland
15:00
Skiljebo SK-IFK Lidingoe Sweden - 2. Division Norra Svealand
15:00
Karlbergs BK-Kungsaengens IF Sweden - 2. Division Norra Svealand
15:00
IFK Aamaal-Grebbestads IF Sweden - 2. Division Norra Goetaland
15:00
Motala AIF FK-FC Stockholm Internazionale Sweden - 2. Division Soedra Svealand
15:00
Tyresoe-IFK Aspudden-Tellus Sweden - 2. Division Soedra Svealand
15:00
IFK Malmoe FK-Onsala BK Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
15:00
BK Olympic-KSF Prespa Birlik Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
15:00
FK Aelmeboda/Linneryd-Dalstorps IF Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
15:00
Ifoe Bromoella IF-Naessjoe FF Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
15:00
Chiangmai FC-Prachuap FC Thailand - Thai League
15:00
Sukhothai FC-Chainat FC Thailand - Thai League
15:00
15:00
Dinamo-Auto-Zimbru Moldova - National Division
15:00
Jammerbugt FC-HIK Denmark - 2. Division Promotion Group
15:00
FC Sydvest 05-Kjellerup Denmark - 2. Division Relegation Group
15:00
Frem-Marienlyst Denmark - 2. Division Relegation Group
15:00
England-Denmark International - Friendlies
15:30
Neckarsulmer Sport Union-Noettingen Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
15:30
Warriors FC-Hougang United FC Singapore - S.League
15:30
15:30
Cuneo-Lucchese Italy - Serie C Relegation Playoff Grp. A
15:45
Dinamo Samarkand-Qizilqum Zarafshon Uzbekistan - Superliga
15:45
Surkhon-2011-Kokand 1912 Uzbekistan - Superliga
16:00
FK Varnsdorf-Znojmo Czech Republic - FNL
16:00
Vitkovice-Pardubice Czech Republic - FNL
16:00
Hradec Kralove-FK MAS Taborsko Czech Republic - FNL
16:00
MFK Chrudim-Zizkov Czech Republic - FNL
16:00
Trinec-SK Dynamo Ceske Budejovice Czech Republic - FNL
16:00
FC Vlasim-SK Prostejov Czech Republic - FNL
16:00
Vysocina Jihlava-FC Zbrojovka Brno Czech Republic - FNL
16:00
Sokolov-Usti nad Labem Czech Republic - FNL
16:00
AB Taarnby-Greve Denmark - Danmarksserien Grp. 1
16:00
FC Djursland-Vatanspor Denmark - Danmarksserien Grp. 4
16:00
Buchonia Flieden-Hessen Kassel Germany - Oberliga Hessen
16:00
SpVgg Neu Isenburg-SC Waldgirmes Germany - Oberliga Hessen
16:00
FC Ederbergland-SV Rot-Weiss Hadamar Germany - Oberliga Hessen
16:00
16:00
FC Giessen-Bayern Alzenau Germany - Oberliga Hessen
16:00
Turk Gucu Friedberg-KSV Baunatal Germany - Oberliga Hessen
16:00
Luki-Energiya-Murom Russia - PFL Zone West
16:00
Oevrevoll Hosle-Grei Kvinner Elite Norway - 1. Division
16:00
Brattvaag-Fredrikstad Norway - 2. Divisjon Avd. 1
16:00
Oppsal-Sotra Sportsklubb Norway - 2. Divisjon Avd. 2
16:00
Elverum-Odds Ballklubb 2 Norway - 2. Divisjon Avd. 2
16:00
Oskarshamns AIK-Lunds BK Sweden - 1. Division South
16:00
Fjoera-Bergen Nord Norway - 3. Divisjon Avd. 4
16:00
Vard Haugesund-Lysekloster Norway - 3. Divisjon Avd. 4
16:00
Steinkjer-Brumunddal Norway - 3. Divisjon Avd. 5
16:00
Raeppe GOIF-Haessleholms IF Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
16:00
Suphanburi FC-PTT Rayong FC Thailand - Thai League
16:00
Kolding IF-Brabrand Denmark - 2. Division Promotion Group
16:00
Broenshoej-B 93 Denmark - 2. Division Promotion Group
16:00
Simba SC-Biashara Mara United Tanzania - Premier League
16:00
16:00
Tshakhuma FC-Royal Eagles South Africa - Premier Soccer League Qualification Group
16:00
Mufulira Wanderers-Green Buffaloes Zambia - Super League Grp. A
16:00
Zesco United-Kitwe United Zambia - Super League Grp. A
16:00
Zanaco-Prison Leopards Zambia - Super League Grp. A
16:00
Kabwe Warriors-Red Arrows Zambia - Super League Grp. A
16:00
Nakambala Leopards-Lusaka Dynamos Zambia - Super League Grp. A
16:00
Herentals FC-Chapungu United Zimbabwe - Premier Soccer League
16:00
Yadah FC-FC Platinum Zimbabwe - Premier Soccer League
16:00
ZPC Kariba-Manica Diamonds Zimbabwe - Premier Soccer League
16:00
Chicken Inn FC-Black Rhinos Zimbabwe - Premier Soccer League
16:05
Villa Teresa-Club Atletico Torque Uruguay - Segunda Division
16:15
FC Minsk-FK Gorodeya Belarus - Premier League
16:30
HHC-Spakenburg Netherlands - Tweede Divisie
16:30
GVVV Veenendaal-Rijnsburgse Boys Netherlands - Tweede Divisie
16:30
Jong Almere City FC-Barendrecht Netherlands - Tweede Divisie
16:30
SVV Scheveningen-Kozakken Boys Netherlands - Tweede Divisie
16:30
Excelsior Maassluis-Jong Vitesse Netherlands - Tweede Divisie
16:30
IJsselmeervogels-AFC Netherlands - Tweede Divisie
16:30
Jong Sparta Rotterdam-De Treffers Netherlands - Tweede Divisie
16:30
Koninklijke HFC-Katwijk Netherlands - Tweede Divisie
16:30
VVSB-Lienden Netherlands - Tweede Divisie
16:30
Tromsdalen-KFUM Norway - 1. Divisjon
16:30
Ull/Kisa-Hamarkameratene Norway - 1. Divisjon
16:30
Portugal U20-South Korea U20 International - World Cup U20 Grp. F
16:30
Miscellaneous-Notwane FC Botswana - Premier League
16:30
Township Rollers-Police XI Botswana - Premier League
16:30
Galaxy-BR Highlanders Botswana - Premier League
16:30
Black Forest-Orapa United FC Botswana - Premier League
16:30
Sankoyo Bush Bucks-Extension Gunners Botswana - Premier League
16:30
Sharps Shooting Stars-Prisons XI Botswana - Premier League
16:45
Domzale-Maribor Slovenia - Prva Liga
16:50
Navbahor Namangan-Andijon Uzbekistan - Superliga
17:00
Mendrisio FC-FC Kosova Switzerland - 1. Liga Grp. 3
17:00
Rayo Majadahonda-Cordoba Spain - LaLiga2
17:00
IK Frej Taeby-Varbergs BoIS FC Sweden - Superettan
17:00
Syrianska-Brommapojkarna Sweden - Superettan
17:00
Halmstads BK-Degerfors Sweden - Superettan
17:00
Malmoe FF-AFC Eskilstuna Sweden - Allsvenskan
17:00
Haecken-IFK Gothenburg Sweden - Allsvenskan
17:00
Byaasen-Nardo Norway - 2. Divisjon Avd. 1
17:00
Asker-Baerum Norway - 2. Divisjon Avd. 2
17:00
Karlstad BK-Gefle Sweden - 1. Division North
17:00
IF Sylvia-Akropolis IF Sweden - 1. Division North
17:00
Sollentuna FF-BK Forward Sweden - 1. Division North
17:00
Bodens BK-Carlstad United Sweden - 1. Division North
17:00
Aatvidaberg-Tvaaaakers IF Sweden - 1. Division South
17:00
Utsiktens BK-IK Oddevold Sweden - 1. Division South
17:00
Assyriska IK-Ljungskile Sweden - 1. Division South
17:00
Kristianstad FC-IFK Vaernamo Sweden - 1. Division South
17:00
Nordstrand-Rommen Norway - 3. Divisjon Avd. 1
17:00
Spjelkavik-Traeff Norway - 3. Divisjon Avd. 1
17:00
Follo-Oern-Horten Norway - 3. Divisjon Avd. 2
17:00
Frigg-Grei Norway - 3. Divisjon Avd. 2
17:00
Ready-Halsen Norway - 3. Divisjon Avd. 2
17:00
Flekkeroey-Flint Norway - 3. Divisjon Avd. 3
17:00
Stord-FK Fyllingsdalen Norway - 3. Divisjon Avd. 4
17:00
NIL-Trysil-Kolstad Norway - 3. Divisjon Avd. 5
17:00
Orkla-Strindheim Norway - 3. Divisjon Avd. 5
17:00
Sandviks IK-IFK Luleaa Sweden - 2. Division Norrland
17:00
Taefteaa IK-IFK Oestersund Sweden - 2. Division Norrland
17:00
Hudiksvalls FF-IFK Stocksund Sweden - 2. Division Norra Svealand
17:00
Taeby FK-Kvarnsvedens IK Sweden - 2. Division Norra Svealand
17:00
Nordvaermland FF-Oerebro Syrianska IF Sweden - 2. Division Norra Goetaland
17:00
IFK Uddevalla-Vaargaarda IK Sweden - 2. Division Norra Goetaland
17:00
Arameiska-Syrianska IF-Assyriska IF Norrkoeping Sweden - 2. Division Soedra Svealand
17:00
Aengelholms FF-Assyriska BK Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
17:00
Vinbergs IF-FC Rosengaard Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
17:00
Esloevs-Stafsinge IF Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
17:00
Nosaby IF-Oesterlen FF Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
17:00
Perak-Melaka United Malaysia - Super Liga
17:00
17:00
RoPS-SJK Finland - Veikkausliiga
17:00
HIFK-FC Inter Finland - Veikkausliiga
17:00
Musan Salama-MYPA Finland - Ykkonen
17:00
AC Kajaani-FC KTP Finland - Ykkonen
17:00
FF Jaro-Haka Finland - Ykkonen
17:00
AC Oulu-TPS Finland - Ykkonen
17:00
Coritiba-Cuiaba Brazil - Serie B
17:00
FC Viikingit-FC Reipas Finland - Kakkonen - Lohko A
17:00
Mikkelin Kissat-JaePS Finland - Kakkonen - Lohko A
17:00
JIPPO-Mikkelin Palloilijat Finland - Kakkonen - Lohko A
17:00
VJS-PEPO Lappeenranta Finland - Kakkonen - Lohko A
17:00
Espoo-Honka (A) Finland - Kakkonen - Lohko B
17:00
Ilves II-EPS Finland - Kakkonen - Lohko B
17:00
SC KuFu-98-VIFK Finland - Kakkonen - Lohko C
17:00
Metallurg Bekobod-Bunyodkor Tashkent Uzbekistan - Superliga
17:00
Codru-Speranta Moldova - National Division
17:00
Karpaty-Olimpik Donetsk Ukraine - Premier League Relegation Group
17:00
Vorskla-Chornomorets Odessa Ukraine - Premier League Relegation Group
17:00
Desna-Arsenal Kyiv Ukraine - Premier League Relegation Group
17:00
Hearts-Celtic Scotland - FA Cup
17:00
Pulau Pinang-Sabah FA Malaysia - Premier League
17:00
Sarawak FA-Johor Darul Ta'zim II Malaysia - Premier League
17:00
Terengganu II-Kelantan Malaysia - Premier League
17:00
Newport County-Tranmere Rovers England - League 2 Playoff
17:00
AD Fafe-Praiense Portugal - Campeonato de Portugal Promotion Playoff
17:30
SKN St. Poelten (A)-Parndorf Austria - Regionalliga East
17:30
SV Wals Grunau-FC Kitzbuehel Austria - Regionalliga West
18:00
Lipany-Inter Bratislava Slovakia - 2. Liga
18:00
FC STK 1914 Samorin-FK Pohronie Slovakia - 2. Liga
18:00
Komarno-Slavoj Trebisov Slovakia - 2. Liga
18:00
FK Poprad-FC Petrzalka 1898 Slovakia - 2. Liga
18:00
Zilina B-Liptovsky Mikulas Slovakia - 2. Liga
18:00
18:00
Langenegg-Pinzgau Saalfelden Austria - Regionalliga West
18:00
Altach (A)-St. Johann Austria - Regionalliga West
18:00
FC Wacker Innsbruck-Mattersburg Austria - Bundesliga Relegation Group
18:00
Hartberg-Admira Moedling Austria - Bundesliga Relegation Group
18:00
Rapid Wien-Altach Austria - Bundesliga Relegation Group
18:00
OB-Broendby IF Denmark - Superligaen Championship Playoff
18:00
FC Midtjylland-Esbjerg fB Denmark - Superligaen Championship Playoff
18:00
FC Koebenhavn-FC Nordsjaelland Denmark - Superligaen Championship Playoff
18:00
Slavija Sarajevo-Drina Zvornik Bosnia and Herzegovina - 1. Division RS Relegation Group
18:00
Slovacko-Karvina Czech Republic - 1.Liga Relegation Group
18:00
Bohemians 1905-Opava Czech Republic - 1.Liga Relegation Group
18:00
Pribram-Dukla Praha Czech Republic - 1.Liga Relegation Group
18:00
UMS de Loum-Feutcheu Cameroon - Elite One Championship Group
18:15
Slavia Mozyr-FC Torpedo Minsk Belarus - Premier League
18:30
Solin-NK Dugopolje Croatia - 2. Division
18:30
Lucko-Hajduk Split B Croatia - 2. Division
18:30
Bijelo Brdo-NK Kustosija Croatia - 2. Division
18:30
NK Sesvete-NK Varazdin Croatia - 2. Division
18:30
Sibenik-Dinamo Zagreb B Croatia - 2. Division
18:30
NK Hrvatski Dragovoljac-Osijek B Croatia - 2. Division
18:30
Medimurje-NK Zadar Croatia - 2. Division
18:55
NK Krsko-Gorica Slovenia - Prva Liga
18:55
Aluminij-Olimpija Ljubljana Slovenia - Prva Liga
18:55
Mura-NK Celje Slovenia - Prva Liga
18:55
Rudar Velenje-ND Triglav Slovenia - Prva Liga
19:00
Seekirchen-Dornbirn Austria - Regionalliga West
19:00
Konyaspor-Akhisarspor Turkey - Super Lig
19:00
Lyon B-Jura Sud France - National 2 Grp. A
19:00
RC Grasse-Hyeres France - National 2 Grp. A
19:00
Marseille B-Nice B France - National 2 Grp. A
19:00
SC Toulon-Monts d'Or Azergues France - National 2 Grp. A
19:00
St. Priest-Monaco B France - National 2 Grp. A
19:00
Sete-Andrezieux France - National 2 Grp. B
19:00
Bordeaux B-Moulins Yzeure France - National 2 Grp. B
19:00
Saint-Etienne B-Stade Montois France - National 2 Grp. B
19:00
Furiani Agliani-US Granvillaise France - National 2 Grp. C
19:00
Nantes B-Mantes France - National 2 Grp. C
19:00
FC Chartres-Vitre France - National 2 Grp. C
19:00
Poissy-Lorient B France - National 2 Grp. C
19:00
AC Boulogne-Billancourt-CMS Oissel France - National 2 Grp. C
19:00
St. Malo-Le Havre B France - National 2 Grp. C
19:00
FC Fleury 91-Arras France - National 2 Grp. D
19:00
FCSR Haguenau-Bobigny France - National 2 Grp. D
19:00
Lille B-Creteil France - National 2 Grp. D
19:00
Croix-Reims B France - National 2 Grp. D
19:00
Feignies Aulnoye-Schiltigheim France - National 2 Grp. D
19:00
Lens B-Sainte Genevieve France - National 2 Grp. D
19:00
Sedan-ASM Belfort France - National 2 Grp. D
19:00
St Maur Lusitanos-Epinal France - National 2 Grp. D
19:00
Joenkoepings Soedra-IK Brage Sweden - Superettan
19:00
Helsingborg-Falkenbergs FF Sweden - Allsvenskan
19:00
Vaalerenga-Lillestroem Norway - Eliteserien
19:00
HK Kopavogs-Grindavik Iceland - Urvalsdeild
19:00
Magni-Fram Reykjavik Iceland - 1. Deild
19:00
Osasuna-Las Palmas Spain - LaLiga2
19:00
Sporting Gijon-Albacete Spain - LaLiga2
19:00
Frosinone-Chievo Verona Italy - Serie A
19:00
France U20-Saudi Arabia U20 International - World Cup U20 Grp. E
19:00
Panama U20-Mali U20 International - World Cup U20 Grp. E
19:00
Bisceglie-Paganese Italy - Serie C Relegation Playoff Grp. C
19:00
Pordenone Calcio-Juve Stabia Italy - Serie C Super Cup
19:00
Lusitania Lourosa-Uniao de Leiria Portugal - Campeonato de Portugal Promotion Playoff
19:00
Vilafranquense-Vizela Portugal - Campeonato de Portugal Promotion Playoff
19:00
Real Madrid Castilla-Cartagena Spain - Segunda B Promotion Playoff
19:05
Colegiales-San Telmo Argentina - Primera B Metropolitana Promotion Playoff
19:15
Sporting Cristal-FBC Melgar Peru - Liga 1 - Apertura
19:15
Sporting CP-FC Porto Portugal - Cup
19:30
Grazer AK-Wolfsberger AC (A) Austria - Regionalliga Middle
19:30
KA Akureyri-IBV Vestmannaeyjar Iceland - Urvalsdeild
19:30
RKC Waalwijk-Go Ahead Eagles Netherlands - Eredivisie Qualification
20:00
Basel-Xamax Switzerland - Super League
20:00
Lugano-Grasshopper Switzerland - Super League
20:00
Sion-Thun Switzerland - Super League
20:00
Young Boys-Luzern Switzerland - Super League
20:00
FC Zuerich-St. Gallen Switzerland - Super League
20:00
Maccabi Netanya-Maccabi Haifa Israel - Ligat HaAl Championship Group
20:00
Bnei Yehuda Tel Aviv-Hapoel Hadera Israel - Ligat HaAl Championship Group
20:00
Hapoel Beer Sheva-Maccabi Tel Aviv Israel - Ligat HaAl Championship Group
20:00
CD Badajoz-Logrones Spain - Segunda B Promotion Playoff
20:30
Budapest Honved-Vidi FC Hungary - FA Cup
20:45
Dinamo Brest-Neman Grodno Belarus - Premier League
21:00
Slaven-Rijeka Croatia - 1. Division
21:00
Dibba Al Fujairah-Baniyas U.A.E. - Arabian Gulf League
21:00
Emirates Club-Sharjah Cultural Club U.A.E. - Arabian Gulf League
21:00
Shabab Al-Ahli Dubai FC-Al Fujairah U.A.E. - Arabian Gulf League
21:00
Vikingur Reykjavik-KR Reykjavik Iceland - Urvalsdeild
21:00
Juventud de las Piedras-River Plate Uruguay - Primera Division Apertura
21:00
Rampla Juniors-Nacional Uruguay - Primera Division Apertura
21:00
Defensor Sporting-Fenix Uruguay - Primera Division Apertura
21:00
Portuguesa RJ-Sobradinho EC Brazil - Serie D Grp. A12
21:00
21:00
Albion-Central Espanol Uruguay - Segunda Division
21:00
Sud America-Bella Vista Uruguay - Segunda Division
21:00
Cerrito-Villa Espanola Uruguay - Segunda Division
21:00
Rentistas-Tacuarembo FC Uruguay - Segunda Division
21:00
Virton-Thes Sport Belgium - First Amateur Division Promotion Playoff
21:00
Deinze-Lierse Kempenzonen Belgium - First Amateur Division Promotion Playoff
21:30
Longford Town-Athlone Town Ireland - 1. Division
21:30
Bologna-SSC Napoli Italy - Serie A
21:30
Argentina U20-South Africa U20 International - World Cup U20 Grp. F
21:45
Antofagasta-Union La Calera Chile - Primera Division
21:45
Sparta Rotterdam-De Graafschap Netherlands - Eredivisie Qualification
21:45
La Fiorita Montegiardino-Tre Penne Galazzano San Marino - Campionato Playoff
22:00
Barcelona-Valencia Spain - Copa del Rey
22:00
Botafogo RJ-Palmeiras Brazil - Serie A
22:00
Floresta-Bragantino PA Brazil - Serie D Grp. A4
22:00
Bahia de Feira-America RN Brazil - Serie D Grp. A6
22:00
Juazeirense-Aparecidense Brazil - Serie D Grp. A9
22:00
Benevento-Cittadella Italy - Serie B Promotion Playoff
22:30
Chicago Fire-New York City FC USA - Major League Soccer
22:30
Ponte Preta-Parana Clube Brazil - Serie B
22:30
Sao Bento-Oeste FC Brazil - Serie B
22:30
Yaracuy FC-Universidad Central Venezuela - Segunda Division - Apertura - Final Stage
22:30
Real Frontera-GV Maracay Venezuela - Segunda Division - Apertura - Final Stage
22:35
Sarmiento-Independiente Rivadavia Argentina - Primera B Nacional Promotion Playoff
23:00
23:00
Clan Juvenil-Santa Rita Ecuador - Serie B
23:00
Melipilla-Puerto Montt Chile - Primera B
23:00
Sao Raimundo RR-Rio Branco Brazil - Serie D Grp. A1
23:00
Serra-Uniao Recreativa dos Trabalhadores Brazil - Serie D Grp. A13
23:00
Zulia-Caracas Venezuela - Primera Division - Apertura Final Stage
23:15
Confianca-Nautico Brazil - Serie C Grp. A
23:30
Ayacucho FC-Universitario de Deportes Peru - Liga 1 - Apertura
23:30
Real Cartagena-Leones Colombia - Primera B Apertura Playoff Grp. A
23:30
Cortulua-Barranquilla FC Colombia - Primera B Apertura Playoff Grp. A
23:30
Sunday 26 May 2019 1 X 2 
00:00
00:00
Cobreloa-Magallanes Chile - Primera B
00:00
EC Sao Jose-Juventude Brazil - Serie C Grp. B
00:00
Ferroviaria-Maringa FC Brazil - Serie D Grp. A17
00:00
Joinville-Avenida Brazil - Serie D Grp. A17
00:45
Atletico Tucuman-Tigre Argentina - Copa de la Superliga
01:00
La Serena-Rangers Chile - Primera B
01:00
Gremio-Atletico MG Brazil - Serie A
01:00
01:00
Brasil de Pelotas-America MG Brazil - Serie B
01:00
01:00
Coruripe-Fluminense de Feira Brazil - Serie D Grp. A8
01:00
Sinop-Palmas Brazil - Serie D Grp. A10
01:00
Caldense-Vitoria ES Brazil - Serie D Grp. A12
01:00
Millonarios-Deportivo Pasto Colombia - Primera A Apertura Playoff Grp. A
01:15
El Nacional-CSD Macara Ecuador - Serie A
01:15
Santa Cruz-ABC Brazil - Serie C Grp. A
01:45
Academia Cantolao-Universidad San Martin Peru - Liga 1 - Apertura
02:00
Indy Eleven-Nashville SC USA - USL Championship
02:00
Hartford Athletic-Ottawa Fury USA - USL Championship
02:00
02:00
Vancouver Whitecaps-FC Dallas USA - Major League Soccer
02:30
Charleston Battery-Atlanta United II USA - USL Championship
02:30
Tampa Bay Rowdies-Swope Park Rangers USA - USL Championship
02:30
New England Revolution-DC United USA - Major League Soccer
02:30
FC Cincinnati-New York Red Bulls USA - Major League Soccer
02:30
Philadelphia Union-Portland Timbers USA - Major League Soccer
02:30
Colo Colo-Audax Italiano Chile - Primera Division
03:00
03:00
Minnesota United-Houston Dynamo USA - Major League Soccer
03:00
03:30
03:30
Austin Bold-New Mexico United USA - USL Championship
03:30
Rio Grande Valley FC-San Antonio FC USA - USL Championship
03:30
04:00
Colorado Rapids-Columbus Crew USA - Major League Soccer
04:00
Sport Boys-Alianza Universidad Peru - Liga 1 - Apertura

Bet Slip Status

Your Bet Slip is currently empty